Asembler elektroniki w Son

vacancy no: 2020

Naszym klientem jest firma elektroniczna i mechatroniczna z siedzibą w Son. Jest to innowator w branży technologicznej i jedna z najszybciej rozwijających się firm w regionie. Dla tego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników montażowych do pracy w dziale produkcji i montażu.

Jeśli potrafisz komunikować się w języku angielskim, masz zaplecze techniczne, nie boisz się nowych wyzwań, chcesz zdobyć doświadczenie w montażu elektroniki, ta oferta jest dla Ciebie idealna.

Twoje obowiązki

  • będziesz montować części i komponenty elektroniczne na podstawie dostarczonych instrukcji w języku angielskim
  • będziesz mieć własne stanowisko pracy z komputerem i narzędziami
  • instrukcje będą pojawiać się na komputerze
  • będziesz pracować we własnym tempie, ale Twoim priorytetem będzie jakość

Co oferujemy

  • wypłatę €10.53 + 20% dodatek zmianowy = €12.63/h
  • praca w pełnym wymiarze godzin w systemie 2-zmianowym (6: 00-14: 30 i 14: 30-23: 00)
  • zwrot kosztów dojazdu 0,19 € / km, jeśli mieszkasz w odległości większej niż 10 km od miejsca pracy
  • świetne środowisko pracy z możliwościami rozwoju
  • stabilna praca z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w firmie po 6 miesiącach
  • bezpłatne i zdrowe posiłki
  • bezpłatna siłownia w miejscu pracy

Czego oczekujemy

  • zaplecze techniczne (wykształcenie i / lub doświadczenie)
  • motywacja i entuzjazm
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • własne zakwaterowanie w okolicach Eindhoven lub Son
  • własny transport do pracy

Praca przez Direct People

  • na początek otrzymasz 4-tygodniową umowę z automatycznym przedłużeniem
  • otrzymasz dostęp do aplikacji P4F przez którą będziesz otrzymywał dokumenty oraz planing pracy
  • możliwość ubezpieczenia zdrowotnego przez agencję
  • cotygodniowe wypłaty
  • wakacyjne wypłacane w czerwcu

Chciałbyś pracować jako Asembler elektroniki? Wyślij swoje CV do naszej rekruterki.

  • Twoje CV spełnia wymagania naszej ofert
  • masz prywatne zakwaterowanie w regionie Eindhoven, Helmond, Son lub w pobliżu
  • komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Direct People, przeczytaj nasze FAQ.

Masz pytania dotyczące tego wakatu? Skontaktuj się z:

Patrycja Łuczyszyn
Rekruter

LogistykaPodukcja i assemblySpecjalistyczne