Operator linii w Helmond

vacancy no 2081

Nasz klient specjalizuje się w przetwarzaniu świeżych owoców i warzyw, które są następnie dostarczane do supermarketów, sieci fast food, hurtowni i firm cateringowych. Poszukujemy operatora linii dla ich działu produkcji. Jeśli masz doświadczenie w szukaniu pracy na pełen etat na 2 lub 3 zmianach, sprawdź szczegóły tej oferty pracy i skontaktuj się z naszym rekruterem.

Jako operator linii, jesteś odpowiedzialny za proces produkcji maszyny pakującej. Prowadzisz czynności operacyjne, a dzięki swojemu wglądowi technicznemu usuwasz proste usterki i upewniasz się, że maszyna działa skutecznie. Oczywiście nie robisz tego sam! Wraz ze swoim zespołem od 5 do 13 pracowników produkcyjnych zapewniasz najwyższą wydajność każdego dnia. Jesteś zorientowany na wyniki, zorientowany na jakość i zawsze pracujesz w bezpieczny sposób.

Twoje obowiązki

  • ustawiasz maszynę na wymagane wartości, ilość itp.
  • w razie potrzeby sprawdzasz i dostosowujesz zautomatyzowane procesy
  • rejestrujesz dane produkcyjne linii
  • montujesz i konwertujesz sprzęt lub maszyny
  • wykonujesz proste prace konserwacyjne i naprawcze (rozwiązywanie problemów)
  • instruujesz (nowych) pracowników
  • pilnujesz bezpieczeństwa i jakości

Co oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości 12,98 € – 15,48 € w zależności od doświadczenia
  • długotrwała praca w pełnym wymiarze godzin 38 godzin tygodniowo na 2 lub 3 zmiany (w zależności od działu)

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wgląd techniczny
  • bezpieczeństwo i jakość są u Ciebie na pierwszym miejscu
  • dobre umiejętności interpersonalne
  • dobra znajomość języka holenderskiego
  • jesteś chętny do pracy na różnych zmianach, w soboty i święta

Praca przez Direct People

  • na początek otrzymasz 4-tygodniową umowę z automatycznym przedłużeniem
  • otrzymasz dostęp do aplikacji P4F przez którą będziesz otrzymywał dokumenty oraz planing pracy
  • możliwość ubezpieczenia zdrowotnego przez agencję
  • cotygodniowe wypłaty
  • wakacyjne wypłacane w czerwcu

Chciałbyś pracować jako operator linii? Wyślij swoje CV do naszej rekruterki.

  • Twoje CV spełnia wymagania naszej ofert
  • masz prywatne zakwaterowanie w regionie Eindhoven, Helmond, Son lub w pobliżu
  • komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Direct People, przeczytaj nasze FAQ.

Masz pytania dotyczące tego wakatu? Skontaktuj się z:

LogistykaPodukcja i assemblySpecjalistyczne