Orderpicker w Veldhoven

vacancy no: 2007

Nasz klient specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i dystrybucji akcesoriów samochodowych, rowerowych oraz motocyklowych. Z centrum logistycznego w Veldhoven firma zaopatruje innych hurtowników, sprzedawców detalicznych i oraz odbiorców prywatnych. Aby wesprzeć zespół logistyki firmy, szukamy zmotywowanych, skoncentrowanych i silnych osób do zbierania zamówień.

Jeśli porozumiewasz się w języku angielskim lub holenderskim oraz lubisz aktywną pracę, sprawdź naszą ofertę i wyślij swoje CV do naszej rekruterki.

Twoje zadania jako orderpicker

  • jesteś odpowiedzialny za zbieranie, sprawdzanie oraz pakowanie zamówień
  • zamówienia komletujesz według listy oraz skanera ręcznego

Co oferujemy

  • € 11,50/h brutto (€ 10/h + 15% dodatek zmianowy = € 11,50/h brutto)
  • praca na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • praca na 2 zmiany
  • nadgodziny płatne 125% za pierwsze 2 godziny, później 150%
  • zwrót kosztów dojazdu, jeśli mieszkasz dalej niż 10km od miejsca pracy

Nasze wymagania

  • dobra koncentracja, motywacja i niezawodność
  • dobra kondycja fizyczna
  • własne zakwaterowanie i transport do pracy

Praca przez Direct People

  • na początek otrzymasz 4-tygodniową umowę z automatycznym przedłużeniem
  • otrzymasz dostęp do aplikacji P4F przez którą będziesz otrzymywał dokumenty oraz planing pracy
  • możliwość ubezpieczenia zdrowotnego przez agencję
  • cotygodniowe wypłaty
  • wakacyjne wypłacane w czerwcu

Chciałbyś pracować jako orderpicker? Wyślij swoje CV do naszej rekruterki.

  • Twoje CV spełnia wymagania naszej ofert
  • masz prywatne zakwaterowanie w regionie Eindhoven, Helmond, Son lub w pobliżu
  • komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Direct People, przeczytaj nasze FAQ.

Masz pytania dotyczące tego wakatu? Skontaktuj się z:

LogistykaPodukcja i assemblySpecjalistyczne