Praca w dziale pakowania w Veghel

vacancy no 2098

Nasz klient specjalizuje się w produktach biologicznych i organicznych. Firma znajduje się w Veghel. Przetwarzają, pakują i dystrybuują produkty spożywcze w Holandii. Dla klienta poszukujemy pracownika do wykonywania różnych funkcji w dziale pakowania. Ze względu na rodzaj produktów temperatura w pracy wynosi 5 stopni C.

Twoje obowiązki

  • sprawdzisz i przeniesiesz zapakowane zamówienia do innego działu
  • będziesz zbierać i pakować zamówienia
  • pod koniec pracy porządkujesz stanowisko pakowania i przygotowujesz na kolejny dzień
  • upewnisz się, że pakujący w dziale mają wszystkie niezbędne materiały do pakowania

Co oferujemy

  • wypłatę €11.45/h brutto (€11.05/h + dodatek za pracę w niskiej temperaturze €0.40/h)
  • praca w pełnym wymiarze godzin 35 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin
  • długotrwałe zatrudnienie
  • praca na 1 zmianie 7: 00-15: 00
  • praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, a czasami w sobotę

Czego oczekujemy

  • własne zakwaterowanie w okolicach Veghel i transport do pracy
  • komunikatywny angielski lub holenderski
  • motywacja do pracy
  • chęć do pracy w nadgodzinach

Praca przez Direct People

  • na początek otrzymasz 4-tygodniową umowę z automatycznym przedłużeniem
  • otrzymasz dostęp do aplikacji P4F przez którą będziesz otrzymywał dokumenty oraz planing pracy
  • możliwość ubezpieczenia zdrowotnego przez agencję
  • cotygodniowe wypłaty
  • wakacyjne wypłacane w czerwcu

Chciałbyś pracować jako Pracownik działu pakowania? Wyślij swoje CV do naszej rekruterki.

  • Twoje CV spełnia wymagania naszej ofert
  • masz prywatne zakwaterowanie w regionie Veghel
  • komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Direct People, przeczytaj nasze FAQ.

Masz pytania dotyczące tego wakatu? Skontaktuj się z:

LogistykaPodukcja i assemblySpecjalistyczne