Pracownik Magazynu

vacancy no 2101

Nasz klient specjalizuje się w sortowaniu i recyklingu pustych butelek, krat i innych pojemników nadających się do recyklingu. Firma ma siedzibę w Veghel i poszukuje pracownika, którego zadaniem będzie utrzymanie porządku w magazynie.

Twoje obowiązki jako pracownik magazynu

  • wymiana pełnych palet oraz wózków na puste
  • uzupełnianie towarów

Co oferujemy

  • €11,45/h brutto
  • praca na pełen etat 40h/ tydzień
  • długotrwałe zatrudnienie
  • praca na jedną zmianę 8:00-16:30
  • praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku

Czego oczekujemy

  • własne zakwaterowanie w Veghel lub okolicy oraz transport do pracy
  • komunikatywny angielski lub holenderski
  • motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • umiejętność wykonywania wymagających fizycznie zadań

Praca przez Direct People

  • na początek otrzymasz 4-tygodniową umowę z automatycznym przedłużeniem
  • otrzymasz dostęp do aplikacji P4F przez którą będziesz otrzymywał dokumenty oraz planing pracy
  • możliwość ubezpieczenia zdrowotnego przez agencję
  • cotygodniowe wypłaty
  • wakacyjne wypłacane w czerwcu

Chciałbyś pracować jako Pracownik Magazynu? Wyślij swoje CV do naszej rekruterki.

  • Twoje CV spełnia wymagania naszej ofert
  • masz prywatne zakwaterowanie w regionie Eindhoven, Helmond, Son lub w pobliżu
  • komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Direct People, przeczytaj nasze FAQ.

Masz pytania dotyczące tego wakatu? Skontaktuj się z:

LogistykaPodukcja i assemblySpecjalistyczne