Pracownik Produkcji Veghel

Vacancy 2027

Nasz klient specjalizuje się w produktach biologicznych i organicznych. Firma znajduje się w Veghel. Przetwarzają, pakują i dystrybuują produkty spożywcze w Holandii. Ponieważ specjalizują się w jedzeniu, temperatura w podłodze roboczej i magazynie wynosi 5 stopni Celsjusza. Wszyscy pracownicy firmy otrzymują ciepłą odzież roboczą.

Twoje obowiązki jako pracownik produkcji

  • będziesz przetwarzać, obsługiwać maszynę do cięcia, myć i pakować żywność biologiczną

Co oferujemy

  • €11,45/h brutto
  • praca w pełnym wymiarze godzin 40 godzin tygodniowo i nadgodziny
  • długotrwałe zatrudnienie
  • praca na jedną zmianę 07.30-15.00

Czego oczekujemy

  • własne zakwaterowanie w okolicach Veghel i transport do pracy
  • komunikatywny angielski lub holenderski
  • motywacja do pracy
  • chęć do pracy w nadgodzinach

Praca przez Direct People

  • na początek otrzymasz 4-tygodniową umowę z automatycznym przedłużeniem
  • otrzymasz dostęp do aplikacji P4F przez którą będziesz otrzymywał dokumenty oraz planing pracy
  • możliwość ubezpieczenia zdrowotnego przez agencję
  • cotygodniowe wypłaty
  • wakacyjne wypłacane w czerwcu

Chciałbyś pracować jako Pracownik Produkcji? Wyślij swoje CV do naszej rekruterki.

  • Twoje CV spełnia wymagania naszej ofert
  • masz prywatne zakwaterowanie w regionie Veghel
  • komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Direct People, przeczytaj nasze FAQ.

Masz pytania dotyczące tego wakatu? Skontaktuj się z:

LogistykaPodukcja i assemblySpecjalistyczne