Sprzątaczka w Son

vacancy no 2031

Nasz klient to firma elektroniczna i mechatroniczna z siedzibą w Son. Jest to innowator w branży technologicznej i jedna z najszybciej rozwijających się firm w regionie. Dla tego klienta poszukujemy zmotywowanych sprzątaczek, które odnajdą się w tej dynamicznej  funkcji.

Jeśli potrafisz porozumiewać się po angielsku, a sprzątanie to twoja pasja, ta pozycja jest dla Ciebie!

Twoje obowiązki

  • Jako sprzątaczka będziesz odpowiedzialna za utrzymanie w czytości podłóg, stołów, biur, toalet, stołówek w firmie

Co oferujemy

  • wypłata €11.18/h
  • praca na pełen etat 40h tygodniowo na dwie zmiany
  • zwrot kosztów dojazdu €0.19/km
  • świetna atmosfera w pracy

Czego oczekujemy

  • motywacja oraz entuzjazm
  • komunikatywny angielski lub holenderski
  • własne zakwaterowanie w rejonie Eindhoven lub Son
  • własny transport do pracy

Praca przez Direct People

  • na początek otrzymasz 4-tygodniową umowę z automatycznym przedłużeniem
  • otrzymasz dostęp do aplikacji P4F przez którą będziesz otrzymywał dokumenty oraz planing pracy
  • możliwość ubezpieczenia zdrowotnego przez agencję
  • cotygodniowe wypłaty
  • wakacyjne wypłacane w czerwcu

Chciałabyś pracować jako sprzątaczka w Son? Wyślij swoje CV do naszej rekruterki.

  • Twoje CV spełnia wymagania naszej ofert
  • masz prywatne zakwaterowanie w regionie Eindhoven, Helmond, Son lub w pobliżu
  • komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Direct People, przeczytaj nasze FAQ.

Masz pytania dotyczące tego wakatu? Skontaktuj się z:

Patrycja Łuczyszyn
Rekruter

LogistykaPodukcja i assemblySpecjalistyczne