Operator wózka widłowego

vacancy no 2071

Nasz klient jest specjalistą w dystrybucji świeżych owoców i warzyw. Od ponad czterdziestu lat firma importuje, eksportuje, pakuje, przechowuje i dystrybuuje owoce i warzywa do klientów w całej Europie. Firma ma obecnie magazyn o powierzchni 40 000 m2, dla którego potrzebuje doświadczonych operatorów wózków widłowych.

Twoje obowiązki

  • wspierasz dział logistyki obsługujący wózek widłowy

Co oferujemy

  • €11.37/h brutto
  • praca na pełen etat (40h na tydzien) 5 dni w tygodniu
  • praca w systemie dwuzmianowym z dodatkiem zmianowym 25% po godzinie 19:00 (poniedziałek – piątek)
  • praca co drugą sobotę z dodatkiem zmianowym 25% po 15:00
  • zwrot kosztów dojazdu jeśli mieszkasz dalej niż 10km od miejsca pracy

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze wózka widłowego (certyfikat nie jest konieczny)
  • komunikatywny angielski lub holenderski
  • własne zakwaterowanie w Eindhoven lub w jego pobliżu
  • własny transport do pracy
  • motywacja do pracy
  • chęć do pracy w soboty (co 2 tygodnie)

Praca przez Direct People

  • na początek otrzymasz 4-tygodniową umowę z automatycznym przedłużeniem
  • otrzymasz dostęp do aplikacji P4F przez którą będziesz otrzymywał dokumenty oraz planing pracy
  • możliwość ubezpieczenia zdrowotnego przez agencję
  • cotygodniowe wypłaty
  • wakacyjne wypłacane w czerwcu

Chciałbyś pracować jako operator wózka widłowego? Wyślij swoje CV do naszej rekruterki.

  • Twoje CV spełnia wymagania naszej ofert
  • masz prywatne zakwaterowanie w regionie Eindhoven, Helmond, Son lub w pobliżu
  • komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Direct People, przeczytaj nasze FAQ.

Masz pytania dotyczące tego wakatu? Skontaktuj się z:

LogistykaPodukcja i assemblySpecjalistyczne