Operator wózka widłowego w Helmond

vacancy no 2080

Nasz klient specjalizuje się w przetwarzaniu świeżych owoców i warzyw, które są następnie dostarczane do supermarketów, sieci fast food, hurtowni i firm cateringowych. Poszukujemy pracownika wózka widłowego do ich działu logistyki. Jeśli masz doświadczenie w operowaniu wózków widłowych, szukasz stabilnej pracy w pełnym wymiarze godzin na 2 lub 3 zmiany, przejrzyj szczegóły dotyczące tego wakatu i skontaktuj się z naszym rekruterem.

Twoje obowiązki

  • jesteś odpowiedzialny za odbiór przychodzących towarów
  • jesteś odpowiedzialny za przyjmowanie i przechowywanie towarów takich jak warzywa, owoce oraz inne produkty żywieniowe
  • jesteś także odpowiedzialny za wprowadzanie danych do rejestru przychodzących towarów
  • zarządzasz stanem zaopatrzenia zgodnie z FEFO
  • jesteś w kontakcie z działami produkcji i dbasz o ciągłość zaopatrzenia produkcji

Co oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe (bez dodaktu zmianowego) €12.98/h
  • długotrwała praca w pełnym wymiarze godzin 38 godzin tygodniowo na 2 lub 3 zmiany (w zależności od działu)

Czego oczekujemy

  • średnie wykształcenie zawodowe ze znajomością HACCP i BRC
  • ważny certyfikat na wózek widłowy lub motywację do uzyskania certyfikatu
  • dobra znajomość języka holenderskiego w mowie i piśmie oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • jesteś komunikatywny, proaktywny i zorientowany na jakość;
  • lubisz pracować na różnych zmianach, w soboty i święta

Praca przez Direct People

  • na początek otrzymasz 4-tygodniową umowę z automatycznym przedłużeniem
  • otrzymasz dostęp do aplikacji P4F przez którą będziesz otrzymywał dokumenty oraz planing pracy
  • możliwość ubezpieczenia zdrowotnego przez agencję
  • cotygodniowe wypłaty
  • wakacyjne wypłacane w czerwcu

Chciałbyś pracować jako Operator Wózka widłowego? Wyślij swoje CV do naszej rekruterki.

  • Twoje CV spełnia wymagania naszej ofert
  • masz prywatne zakwaterowanie w regionie Eindhoven, Helmond, Son lub w pobliżu
  • komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Direct People, przeczytaj nasze FAQ.

Masz pytania dotyczące tego wakatu? Skontaktuj się z:

LogistykaPodukcja i assemblySpecjalistyczne